Vlhkosti Fabric Udržuje Cool & Suchý se sportovními Jersey, cyklistický dres, Bike Jersey, cvičení Oblečení Fabric, pleteniny, pletení Fabric

  • Kole oblečení připravuje na splnění globálních výzev
  • Kole oblečení, sportovní Jersey, cyklistický dres, Bike Jersey, cvičení Oblečení Fabric, pleteniny, pletení Fabric

Sportovní oblečení, rytmickou gymnastiku oblečení, cvičení oblečení, fitness oblečení, fitness oblečení, cvičení zařízení, práce-out oblečení, práce, z trikotu Vlhkost Absorpční Fabric je Carving Nové mezery na trhu a očekává se, že nadále poroste Sportovní oblečení, rytmickou gymnastiku oblečení, cvičení oblečení, fitness oblečení, fitness oblečení, cvičení zařízení, práce-out oblečení, práce, z trikotu

tkaniny vlhkosti, odvod vlhkosti materiálu, vlhkost savé tkaniny, tkaniny vlhkosti

Vzhledem k tomu, na kole se stala jednou z nejoblíbenějších outdoorových aktivit, na trhu Jersey výkon kola se výrazně rozšířila v posledních letech se očekává růst v příštích několika letech.

Cyklistický dres byl původně vyroben z vlny, což je hezky a teplo pro chladné podmínky, však rozhodně není dobrý nápad pro těžké aktivity. Kromě toho, bude to tak těžké, když se namočí.

Man-šílený polyesterových vláken změnil cyklus dresy, které má lepší absorpci vlhkosti. Jezdci se mohou těšit na kole víc a cítit v každém teplotách.

Polyesterové tkaniny je pevný a trvanlivý syntetické tkaniny. Schne polyesterové tkaniny rychle a lze je prát nebo chemicky čistit jen tak zkontrolujte tagy.

Analýza zveřejněné Just-styl k závěru, že výkon sportovní vzrostl o 19,4% za poslední čtyři roky a bude tomu tak i nadále. Mezi nejžhavější prodejní pleteniny je odvod vlhkosti tkaninou (MMF), sportovní a očekává se, že nadále poroste.

Pletení tkaniny technologie, dovednosti, schopnosti a design jsou dobře vyvinuté, které stimulují MMF sportovní nadále poroste. Výrobci přesunout svou pozornost na high-end vlhkosti absorpční látky a zavést nejmodernější materiály, jako jsou uhlíková vlákna, daleko infračervený vlákno, UV-střižených vláken, jsou antibakteriální vlákno a minus ion vlákna používají při výrobě sportovní výkonnosti, např. cyklistické dresy. Na druhou stranu, velké množství

spotřebitelů místo stále větší důraz na výkon i oděvů.

Výkon dres je otázkou pro atlety, ale pro většinu představení jezdců cyklistický dres je většinou o "pohodlí".

V podstatě je to lepší mít dobrého stavu MMF cyklistické oblečení, protože jezdec se rozpálí a pocení při kole. Nedýchatelný bike oblečení udržuje pot uvnitř textilie a hole na kůži, která je opravdu naštvaný jezdců. Co se týče oblečení kole MMF by mělo mít jezdec chladnější, čistší a sušší po dlouhé hodiny na kole.

Takže, co je MMF?
Vlhkosti materiálu (MMF) je také nazýván odvod vlhkosti materiálu, vlhkosti absorpční látky a vlhkosti materiálu. Je definována jako schopnost textilie navlhavost a udržení sucha. High-end tkaniny vlhkosti řízení rozhoduje sofistikované materiály, jako jsou vlákna nebo příze. Vlákno je nejmenší viditelné jednotky každém textilním výrobku. Vlákna jsou flexibilní a mohou být tkané do historky a vyrobený do tkaniny.

Existuje mnoho faktorů, by mohly ovlivnit výkon tkaniny, jako je vláknina tvar, strukturu vláken, spřádá struktury, hustoty tkaniny na metr čtvereční a po barvení procesu jsou hlavní faktory. Vlákno průmysl vyvinuly různé speciální sekce pro různé účely.

Většina odvod vlhkosti materiálu má zvláštní strukturu pletení navržen na dvou plochách, které tkanina je schopen přenášet vlhkost z vnitřního povrchu na vnější povrch a udržují pokožku v suchu a pohodlí.

Jak vlhkost textilie se stala jedním z klíčových výkonnostních kritérií v dnešní sportovní odvětví, nové metody zvané vlhkosti tester je vyvinuta pro hodnocení vlastností textilií vlhkosti. Tato nová metoda může být použita pro kvantitativní měření tkaniny je jeden způsob, přepravní kapacita a její celkové vlhkosti řídící kapacity.

Hledání
pro související produkty

Zdarma Swatch pro výrobce sportovního oblečení Ready-eSupport

Pro LIVE HELP ... stačí kliknout na "online Ready-eSupport ", naši specialisté se s vámi ve vzduchu.

Zdarma Swatch pro výrobce sportovního oblečení Produkty

Dvojité Jersey

Dvojité Jersey

66% polyester ...
více
Pletení Fabric

Pleteniny

Nylon (440D/87F) ...
více
Single Jersey

Single Jersey

92% polyester ...
více
Fishnet Fabric

Fishnet Fabric

91,5% Polyester ...
více
Bamboo uhlíku ptačí perspektivy Fabric

Bamboo uhlíku ptačí perspektivy Fabric

více
Single Očko Fabric

Single Očko Fabric

více
Trikot

Trikot

92% Nylon ...
více
Rybářská síť, Peach Fabric

Rybářská síť, Peach Fabric

více
Bamboo uhlíku Wicking Fabric

Bamboo uhlíku Wicking Fabric

více

Zdarma Swatch pro výrobce sportovního oblečení Podíl

Zdarma Swatch pro výrobce sportovního oblečení Volba

pdf ke stažení Ke stažení ve formátu PDF

English | Română | Indonesia | Deutsch | Việt | ไทย | Nederlands | Français | česky | Русский | Español | 한국어 | العربية | Ελληνικά | Português | 日本語 | हिन्दी | Italiano | Close